Bursa Polisine İndirim

Bursa Polisine İndirim

Gecesini, gündüzünü toplumumuzun huzuru için umursamadan gözden çıkaran, kendi ailelerinden daha çok halk için zaman ve emeğini haracayan Polisimize destek olmak adına, Bursa Emniyet Müdürlüğü ile bir anlaşma sağladık. 

Anlaşmamızda tüm polis teşkilatını ve yakınlarını kapsayan maddeler olduğu gibi Şehitlerimizin birinci dereceden yakınları ile Gazilerimiz ve birinci dereceden yakınları için 2020 yılı sonuna kadar indirim kampanyası düzenledik. Fiyatlarımızı kendilerine sunduğumuz kampanya çerçevesinde bu sene sonuna kadar değiştirmeksizin kendilerine destek verme kararı aldık. 

Bizler için canlarını ortaya koyan bu kutsal mesleğin mensuplarına minnet ve şükranlarımızla... 

BURSA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE

                                                                                                                      BURSA

Konak Mahallesi, Bilgiç Sokak No:7/B Nilüfer BURSA adresinde faaliyet göstermekte olan Soleil Art Ajans isminde fotoğraf stüdyosu, reklam ajansı ve dijital baskı merkezi işletme sahibiyim.
Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü ile ülkemizin genel asayişini sağlamaya yönelik olarak, ailelerinden, zamanlarından ve gerektiğinden canlarından feragat etmekte çekinmeyen Türk Polis Teşkilatının tüm mensuplarına ve ailelerine, icra etmiş oldukları bu kutsal görevlerine karşılık minnetimizi gösterebilmek adına Bursa Emniyet Müdürlüğü tüm kadrosuna aileleri ile birlikte kampanya yapmak istiyoruz.


Bu vesile ile Bursa Emniyet Müdürlüğü emrinde gerek il merkezi ve gerekse ilçeleri olmak üzere mesleklerini icra eden veya emekli olmuş olan tüm polislerimize özel bir fiyat uyguladık.


4 adet Biyometrik Fotoğraf 10₺

6 adet Vesikalık Fotoğraf 10₺


Düğün Paketi

1.500₺ *Tam Gün Fotoğraf Çekimi
*1 Adet 36x65 Büyük Albüm
*2 Adet Aile Albümü
*Tüm Fotoğrafların Flash Bellek ile Teslimi
*1 Adet 50x70 Kanvas Tablo

Gazilerimiz ve 1. Dereceden Yakınlarına Şehitlerimizin 1. Dereceden Yakınlarına 4 Adet Biyometrik Fotoğraf Ücretsiz 6 Adet Vesikalık Fotoğraf Ücretsiz

Dijital Baskı Merkezimizde Basılmakta tüm ürünlerde yine tüm teşkilat mensubu ve ailelerine %15 indirim yapılmaktadır.
Dijital Baskı merkezimizde kanserojen hiç bir materyal kullanılmamaktadır. Kanvas Tablolarımız su bazlı baskı olup Canon tarafından iç mekanda 100 yıl solmama garantisi verilmektedir. Ayrıca Ladin ağacından kullanılan ahşap çerçevesi esneme yapmayacak şekilde özenle kurutulmuştur.

Adres : Konak Mahallesi, Bilgiç Sokak no 7/B
Nilüfer BURSA
(Konak Kültür Evi Karşısı)

0224 453 43 23
0224 999 77 75
0533 233 02 82

www.soleilaert.com.tr

Ahmet GÜDER

İşletme Sahibi


Soleil Art Covid-19 Tedbirleri

COVID-19, özel ve iş hayatımızdaki yaşam biçimlerimizi tamamen değiştiriyor.

Zafer Güder Havacılık Yetkisini Aldı

Bursa firması olan, her yeni dönemde bünyesine ekstra gelişmeler ekleyen bir firma olduk. Ve artık çıtayı yükseltmek adına 2020 Ocak ayında Limited Şirket olduk...

2020 Sevgililer Günü Kampanyası

2020 yılı içerisinde evlenecek olan çiftlerimize bir kampanyamız var. Sevgililer gününde özel davetlimizsiniz...

Renkli Dijital Baskı Merkezi

Bursa, Beşevler'de A3 Renkli tarama ve A3 Kağıt boyutunda baskılarınızı anında teslim alabilmeniz mümkün!

Sanatsal Çalışmalar Bursa'da

Tarihe imzası kazınmı olan birçok sanatsal tablo, Soleil Art Ajans tarafından en ince detaylarına göre yeniden hayat buluyor. Üstelik Bursa'da. 

Dış Çekim Şakaya Gelmez

Soleil Art Ajans olarak; gelin ve damatlarımızın hayatlarının en özel günlerinin heba olmasını asla istemeyiz. Peki, bunun içine dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir? 

SOSYAL MEDYA ve TAKİBİ

Ticari platformda en hızlı pazarın, sosyal medya üzerinden işlediği hepimizce aşikardır. Global anlamda ticaretin ve rekabetin oldukça zorlaştığı bu sektörde bir çok firma ve birey sosyal medya üzerinden sanal bir savaş yürütmektedir. Ve bu savaşın kazananı, en doğru yolu en doğru kullanım ile sağlayanlar olmaktadır. 

Katı ve Sıvı Gıda (Besin) Grubu Fotoğrafçılığı

Yemek fotoğrafçılığı diye isimlendirilen sektör aslında tüm yiyecek ve içecekleri barındıran bir sektördür.

Yepyeni Bir Teknoloji: Drone!

Başta gözümüze sadece eğlence amaçlı kullanılır gibi görünse de aslında drone’lar uzun; çok uzun yıllardır hayatımızdalar… Drone’lar uzaktan kumandalı model helikopter ve uçak merakı olanların daha hızlı bir biçimde dikkatini çekmiş olsa da çok farklı ve çok yararlı kullanım alanlarında faaliyet gösteriyorlar.

N11 Soleil Art Mağazası Açıldı

N11 Mağazımızı Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız..Soleil Art, şimdide kendi üretimleri ile hizmetinizde... 

Tanıtım Filmi Nedir ve Nasıl Çekilir?

Markanızın bilinirliliğini arttırmak ve hedef kitleye en kısa yoldan ulaşmak için hazırlanan tanıtım filmleri, teknolojinin geldiği son noktada yepyeni tekniklerle hazırlanıyor. Fabrikanız, şirketiniz ya da iş eğitimleriniz, tanıtım filmleri ile hedef kitlenize kolayca ulaşıyor.

Düğün Albümü Yerini Save the Date Çekimlerine mi Bırakıyor?

Tarihi çok eskilere dayanan düğün fotoğrafçılığı da kendi içerisinde farklı evrimler geçiriyor. Düğün fotoğrafçıları artık sadece düğün ve nikah fotoğrafları çekmiyor; şimdi yeni trend Save the Date!

Türkiye’de, Nasıl Model Olunur?

Uzun boy, düzgün hatlar ve fotojenik olmak model olmak için yeterli midir? Model olmanın zorlukları var mı ve varsa nelerdir? Nasıl iyi bir model olunur? İşte tüm bu soruların cevapları...

Sürdürülebilir Modanın Yeni Adı

Șehirde yașayan modern insanın rahatlık ve doğallık arayıșında günlük hayatının her alanına

duyarlı ve organik bir dokunuș hayali ile Night Night® Organik koleksiyonu şimdi Boyner ve

Trendyol’da satışta!

TAV’dan İHA’ların Kullanım Alanına Yönelik Büyük Konferans

İnsansız Hava Araçlarının kullanım alanları her geçen gün yaygınlaşmasıyla kamuoyuna Teknoloji, Kullanım Alanları ve Yasal Mevzuatları konulu bir konferans gerçekleşti.