Sanatsal Çalışmalar Bursa'da

Sanatsal Çalışmalar Bursa'da

Tarihe imzası kazınmı olan birçok sanatsal tablo, Soleil Art Ajans tarafından en ince detaylarına göre yeniden hayat buluyor. Üstelik Bursa'da. 

Tarih; yaşadığımız bugünün biçimlendirircisidir. İnsanlık Tarihi boyunca yaşamış olan her bireyin bugünün şeklinde bir katkısı illaki vardır. Olumlu veya olumsuz. Fotoğraf makinesi ve videonun kayıt altına alma döneminden önce rastlanan en kesin bilgiler elbette günümüze kadar gelmeyi başarabilen  Sanat Eserlerinden elde edilebilmektedir. Aslında her biri birer belgedir. Dönemsel olarak her dönemin yaşam tarzını, örf ve adetlerini, yasalarını, acılarını ve mutluluklarını bir başka yöntem ile elde edebilmek kesinlikle olanaksızdır. Bu nedenle tüm sanat eserleri kesinlikle eşsiz birer değere sahiptir. 

Soleil Art olarak biz de bu değerin farkındayız. Elimizden geldiğince sahip çıkabilmek adına, bu eserlerin yaygınlaşması, yaşatılması ve yeni nesillere eksilmeden yitirilmeden aktarılması adına çalışmalarımıza başladık. Toparlanabilen tüm resim çalışmalarının kanvas tablo ile birebir ölçekli olarak basımını büyük bir titizlikle gerçekleştirerek duvarlarınızda tarihi yaşatmanıza destek olmayı deniyoruz. Kaliteden asla ödün vermeden. 

@kanvasvadisi ismi ille Instagram'da açmış olduğumuz sayfamızda yer yer bilgilerini de vererek bu eserleri paylaşıyoruz. Bu sayfamızı takip ederek dilediğiniz resmi arayabilir, bulamadıklarınız için bizimle irtibata geçerek bulmamızı talep edebilirsiniz. Yapılacak olan incelememizin ardından tarafınıza bilgi verilerek maksimum basılabilir ebatı ve fiyatı tarafınıza bildiriliyor. Ardından onaylamanız halinde sizler için teklif oluşturularak talep ettiğiniz yöntemde ödeme kanalı açılıyor. Ardından Kanvas Tablonuz "Yaşayan Dokusu" ile duvarınızı süslemek üzere tarafımızdan ücretsiz olarak adresinize kargolanıyor. 

 


Soleil Art Covid-19 Tedbirleri

COVID-19, özel ve iş hayatımızdaki yaşam biçimlerimizi tamamen değiştiriyor.

Zafer Güder Havacılık Yetkisini Aldı

Bursa firması olan, her yeni dönemde bünyesine ekstra gelişmeler ekleyen bir firma olduk. Ve artık çıtayı yükseltmek adına 2020 Ocak ayında Limited Şirket olduk...

2020 Sevgililer Günü Kampanyası

2020 yılı içerisinde evlenecek olan çiftlerimize bir kampanyamız var. Sevgililer gününde özel davetlimizsiniz...

Renkli Dijital Baskı Merkezi

Bursa, Beşevler'de A3 Renkli tarama ve A3 Kağıt boyutunda baskılarınızı anında teslim alabilmeniz mümkün!

Dış Çekim Şakaya Gelmez

Soleil Art Ajans olarak; gelin ve damatlarımızın hayatlarının en özel günlerinin heba olmasını asla istemeyiz. Peki, bunun içine dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir? 

SOSYAL MEDYA ve TAKİBİ

Ticari platformda en hızlı pazarın, sosyal medya üzerinden işlediği hepimizce aşikardır. Global anlamda ticaretin ve rekabetin oldukça zorlaştığı bu sektörde bir çok firma ve birey sosyal medya üzerinden sanal bir savaş yürütmektedir. Ve bu savaşın kazananı, en doğru yolu en doğru kullanım ile sağlayanlar olmaktadır. 

Bursa Polisine İndirim

Gecesini, gündüzünü toplumumuzun huzuru için umursamadan gözden çıkaran, kendi ailelerinden daha çok halk için zaman ve emeğini haracayan Polisimize destek olmak adına, Bursa Emniyet Müdürlüğü ile bir anlaşma sağladık. 

Katı ve Sıvı Gıda (Besin) Grubu Fotoğrafçılığı

Yemek fotoğrafçılığı diye isimlendirilen sektör aslında tüm yiyecek ve içecekleri barındıran bir sektördür.

Yepyeni Bir Teknoloji: Drone!

Başta gözümüze sadece eğlence amaçlı kullanılır gibi görünse de aslında drone’lar uzun; çok uzun yıllardır hayatımızdalar… Drone’lar uzaktan kumandalı model helikopter ve uçak merakı olanların daha hızlı bir biçimde dikkatini çekmiş olsa da çok farklı ve çok yararlı kullanım alanlarında faaliyet gösteriyorlar.

N11 Soleil Art Mağazası Açıldı

N11 Mağazımızı Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız..Soleil Art, şimdide kendi üretimleri ile hizmetinizde... 

Tanıtım Filmi Nedir ve Nasıl Çekilir?

Markanızın bilinirliliğini arttırmak ve hedef kitleye en kısa yoldan ulaşmak için hazırlanan tanıtım filmleri, teknolojinin geldiği son noktada yepyeni tekniklerle hazırlanıyor. Fabrikanız, şirketiniz ya da iş eğitimleriniz, tanıtım filmleri ile hedef kitlenize kolayca ulaşıyor.

Düğün Albümü Yerini Save the Date Çekimlerine mi Bırakıyor?

Tarihi çok eskilere dayanan düğün fotoğrafçılığı da kendi içerisinde farklı evrimler geçiriyor. Düğün fotoğrafçıları artık sadece düğün ve nikah fotoğrafları çekmiyor; şimdi yeni trend Save the Date!

Türkiye’de, Nasıl Model Olunur?

Uzun boy, düzgün hatlar ve fotojenik olmak model olmak için yeterli midir? Model olmanın zorlukları var mı ve varsa nelerdir? Nasıl iyi bir model olunur? İşte tüm bu soruların cevapları...

Sürdürülebilir Modanın Yeni Adı

Șehirde yașayan modern insanın rahatlık ve doğallık arayıșında günlük hayatının her alanına

duyarlı ve organik bir dokunuș hayali ile Night Night® Organik koleksiyonu şimdi Boyner ve

Trendyol’da satışta!

TAV’dan İHA’ların Kullanım Alanına Yönelik Büyük Konferans

İnsansız Hava Araçlarının kullanım alanları her geçen gün yaygınlaşmasıyla kamuoyuna Teknoloji, Kullanım Alanları ve Yasal Mevzuatları konulu bir konferans gerçekleşti.