Solelil ART Cast Ajans

Bursa’da profesyonel fotoğrafçılık alanında dev bir marka olan Soleil ART, cast ajansı olarak da geniş bir kitleye hizmet veriyor. Firma ve markaların reklam ve tanıtım organizasyonlarında yer almak üzere ihtiyaç duyulan yerli ve yabancı manken ihtiyaçlarına, en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat teklifleri ile çözümler sunuyoruz. Markanızın kusursuz biçimde temsil edilmesi için profesyonel model ve mankenlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mankenlik ve Modellik Eğitimleri

Sektöre giriş yapmak isteyen ve bunu en güvenilir biçimde gerçekleştirmek isteyenlerin ilk sıradaki tercihi Soleil ART, uzman kadrosu ile modellik ve mankenlik eğitimleri veriyor. Yürüyüşler, poz verme, bakışlar, ileri makyaj teknikleri ve daha birçok konuda verilen uzman eğitimler sayesinde, mesleğe adımınızı en profesyonel ve en güvenli biçimde atmış olursunuz.

Mankenlik ve Modellik için Aranan Özellikler

Model ya da manken olabilmek için belli başlı bazı şartları taşımak gerekiyor. Sadece güzel ya da yakışıklı olmak bu sektöre girmek ve başarılı olmak için yeterli değil. Öncelikle fiziksel özelliklerin bu mesleğin gerekliliklerine uygun olması elbette önemli bir aşama olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bunun yanı sıra sahip olmanız gereken başka kriterler de bulunuyor. Kadın ve erkekler için gereken özellikler birbirinden farklı olmakla birlikte, yetenekli olmak bu alandaki ortak kriteri oluşturuyor.

Erkekler için Aranan Şartlar

 • Dengeli boy ve kilo yapısı,
 • Minimum 1.80 cm. ve üzerinde uzun boylu olmak,
 • Uzun bacak boyu,
 • Omuzlar ve göğüs bölgesinin geniş ve düzgün olması,
 • Dar kalçalar,
 • Duruş, yürüyüş ve poz verme yeteneğine sahip olmak.

Kadınlar için Aranan Şartlar

 • Orantılı vücut ölçülerine sahip olmak,
 • 1.70 cm. ve üzerinde boy uzunluğu,
 • Uzun bacak boyu,
 • İnce bel ve ideal dengede kalça yapısı,
 • Poz, yürüyüş ve duruşlar konusunda üst düzey yeteneğe sahip olunması.

Başlarken Gerekenler

Modellik ve mankenlik kariyerine ne kadar erken başlanırsa, başarılı olma yüzdesi de o oranda artıyor. Yurt dışında oldukça küçük yaşlarda başlayan modellik ve mankenlik kariyeri, ülkemizde 16-17 yaş civarında başlıyor.

Modellik ve mankenlik eğitimi veren kurslarda eğitim almalısınız. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken ilk konu, alanında profesyonel bir kurumu tercih etmeniz. Soleil ART olarak hem Bursa bölgesinde hem de çevre illerde başarılı işlere attığımız işlerle fark yaratıyoruz. Başarılı bir modellik ve mankenlik kariyeri için Soleil ART tarafından verilen profesyonel eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Manken ya da model olmaya karar verdiğinizde, ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğini de almayı unutmayın. Zira bu uzun ve zaman zaman zorlu yolculukta başarılarınızı sevdiklerinizle paylaşmak size güçlü ve muhteşem bir motivasyon desteği sunacaktır.

Soleil ART ile Profesyonel Çözümler

Yerli ve yabancı manken taleplerinize hızlı ve etkin bir biçimde yanıt veren Soleil ART, hal-i hazırda birçok yerli ve yabancı profesyonel manken ile çalışmayı sürdürüyor. Her geçen gün zengin portföyüne yeni yetenekleri kazandıran cast ajansı, tüm profesyonel organizasyonlarınızda, reklam ve klip çekimlerinde tercih edebileceğiniz model ve manken kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Düğün, davet, kutlama organizasyonları, açılış ve fuarlar gibi birçok farklı alanda ihtiyacınız olan profesyonel fotoğraf ve video çekimlerini tam istediğiniz gibi kusursuzca gerçekleştiren Soleil ART ajans, amatör ve profesyonel sanatçıların video klip çekimleri için de benzersiz çözüm önerileri sunuyor. Cast ajansı bünyesinde bulunan yerli ve yabancı model ve mankenler, klip çekimlerinde de mükemmel performansları ile göz dolduruyor. Unutulmaz organizasyonlara ve defilelere imzanızı atmak için, Soleil ART Cast Ajansı’nın avantajlı fırsat ve imkanlarından, +90 (224) 999 77 75 numaralı telefonu arayarak hemen şimdi yararlanabilirsiniz.

 Teklif Talep Formu