Copy Center

Soleil Art Copy Center

Canon image PROGRAF PRO Serisi ile Daha Güçlü

Yüksek hacimli, profesyonel ve geniş formatlı baskıları benzersiz bir kalite ile sunmak üzere tasarlanmış Canon imagePROGRAF PRO-4000S, hızlı baskı performansı ile dikkat çekiyor. Siyah renge sahip şık dizaynı, fonksiyonel özellikleri ile Canon PRO-4000S, 100 yıl solmayan baskı kalitesi vadediyor. Rakipsiz bir baskı makinesi özelliği taşıyan ürün, birçok farklı iş kolu ve ihtiyaç için ürettiği baskı çeşitleriyle, hayatınızı kolaylaştırıyor. Soleil ART ajans olarak,  ayrıcalıklı hizmetlerimize üstün teknoloji ürünü Canon 4000S baskı makinesini de eklemiş bulunuyoruz.

Gerçek Üstü Canlı Renklere Sahip Baskı Kalitesi ile Neler Yapılır?

Gerçek renklerde ve canlılıkta basılmış fotoğraflar, duvar kağıtları ve çok daha fazlası, renklerin 100 yıllık solmama garantisiyle kalıcılığını siz istediğiniz sürece korumayı başarıyor. Birçok farklı kağıt çeşidine ve farklı materyallere baskı yapabilen Canon PRO-4000S baskı makinesinden, Soleil ART imkanları ile 7/24 zaman diliminde sınırsızca faydalanabilirsiniz. Resmi tatiller ve bayram günleri de dahil olmak üzere istediğiniz zaman dilediğiniz tüm baskıları kolayca elde edebilirsiniz.

Her boyutta fotoğraf baskısı, afiş ve posterler, broşürler, duvar kağıtları ve hatta biyometrik fotoğraflar da dahil birçok materyal, Canon 4000S PRO ile ölümsüzleşiyor. Teknik çizimler de Canon 4000S ile kusursuz bir biçimde kağıda aktarılıyor. Mimar ve mühendislerin projelerini, fuar ve organizasyon sunumlarınızı kolaylaştıran Roll-Up Banner uygulamalarını, mükemmel baskı kalitesiyle desteklenen materyallere aktarmak mümkün…

Canon 4000S cihazının kullanımı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, Soleil ART tarafından verilen eğitimlere katılabilir, bu işi kendiniz için profesyonel bir mesleğe dönüştürebilirsiniz.

Teknik Özellikler:

  • Yazıcı Türü: 8 Renkli 44”/ 1118 mm.
  • Baskı Çözünürlüğü: 2400 x 1200 dpi
  • Baskı Teknolojisi: Canon Bubblejet on Demand 8 Renkli Entegre Tür (12    Yonga/Baskı Kafası x 1 Baskı Kafası)                      
  • Mürekkep Türü: Pigment Mürekkepler
  • Mürekkep Damlacık Boyutu: Her Renk için min. 4 Pikolitre
  • Püskürtme Ucu Sayısı: 18432 Püskürtme Ucu

Daha fazla bilgi ve destek şimdi hemen bizimle iletişime geçin! Benzersiz kopyalama ve baskı kalitesini avantajlı fiyatlarla yakalayın!

 

 Teklif Talep Formu