Dijital Destek

Dijital Destek

Global iletişimin geldiği son noktada, yarattığınız güçlü markanın ve ürünlerinizin üstün kalitesinin, hedef kitlenize aktarılması için geliştirilmiş yepyeni dijital yöntemler var. Sadece reklamlar ya da web siteniz aracılığıyla, üretmiş olduğunuz ürün ya da projelerin, potansiyel ve mevcut hedef kitlenize yeterince iletilmesi neredeyse imkansız gibi… İnovatif bir marka yaratmak ve bu markanın devamlılığını sağlamak için, sosyal medyadaki varlığınız, sanıldığından daha da büyük bir önem taşıyor.

Soleil ART ajans olarak profesyonel anlayışla yürüttüğümüz tüm faaliyetlere ilaveten, sosyal medya hesapları yönetiminde de kararlı ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Facebook, Instagram, Twitter, Linkedln gibi sosyal medya mecralarında, markanızın daha fazla potansiyel ve hedef müşteri kitlesine ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Dijital destek faaliyetlerimizin başında, markalar için “Kurumsal Kimlik Oluşturma” çalışmaları geliyor. Sektörünüze ve işletmenizin ulaşmak istediği hedeflere göre strateji planları geliştirerek, size en iyi ve en verimli projeleri sunuyoruz. Sektörünüzün lider marka ve işletmelerinin sosyal medya yönetimi analizlerinden yola çıkarak muhtemel hedef kitlenize ulaşmada size büyük kolaylık sağlayacak avantajlı çözümleri üretiyoruz.

Düzenli olarak özgün görsel ve içerik oluşturulması, istatistiklerin analiz edilmesi gibi dijital destek çalışmalarını, konusunda uzman ekibimiz ve grafikerlerimizle birlikte hazırlıyoruz. Aylık ve haftalık olarak oluşturduğumuz sosyal medya takvimi ile beklentilerinize ve markanızın özelliklerine uygun tanıtıcı içerikler yaratıyoruz.

Güncel olarak değişen ülke ya da dünya gündeminde oluşan, ayrıca sektörünüzü ve markanızı ilgilendiren haberleri, eş zamanlı içerikler hazırlayarak hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Bu sayede, sosyal medyada zaman geçiren potansiyel hedef kitlenizin, marka ve ürünlerinizden daha fazla söz etmesini sağlıyoruz.

Başarılı görseller, en az başarılı içerikler kadar takipçiler üzerinde olumlu etkiler bırakıyor. Bu nedenle, ayrıcalıklı, kusursuz ve etkileyici görsellerin önemine inanıyoruz. İçeriklerimizi hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajı en iyi yansıtan ve markanızın kurumsal kimliğine uygun, başarı grafiğinizi daha yukarılara taşıyacak harika görsellerle destekliyoruz.

Sosyal medyada markanızdan bahseden takipçilerle, kurumsal ve profesyonel bir dille iletişime geçerek, marka sadakati oluşturacak bilgilendirmeler yapıyoruz. Potansiyel müşteri konumunda olan kararsız müşteri kitlesine, doğru iletişim dilini kullanarak ihtiyaç duydukları bilgi ve farkındalığı yaratıyoruz.

After Effects Uygulamaları;

Özel kurgu ve montajlama tekniği ile hareketli ve çarpıcı videolar hazırlıyoruz. Son dönemlerin yükselen dijital trendlerinden olan “After Effects” ile yüksek kalitede video içerikleri yaratılıyor. Biz de Soleil ART olarak bu yeni ve inovatif teknolojiyi kullanarak sosyal mecralardaki bilinirliğinizi arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

After Effects tekniğini kullanarak 2 ya da 3 boyutlu olarak hazırlanan videolarda, istediğimiz gibi sahneler oluşturabilir, konsepte uygun ışıklandırma ve efektler ilave edebiliriz. Aynı sektörde öne çıkan markalarla rekabet etmenizi sağlayacak yazılı ve görsel içeriklere ilaveten, yepyeni tanıtım araçlarından biri olan “After Effects” teknolojisini de rahatlıkla bizden talep edebilirsiniz.

Markanızı sosyal ortamlarda daha fazla bilinir hale getirmek ve kurumsal marka yönetimi için, siz de hemen şimdi +90 (224) 999 77 75 numaralı telefondan bize ulaşabilir, birbirinden avantajlı fiyat tekliflerimizi isteyebilirsiniz.Teklif Talep Formu