Organizasyon

Organizasyon

Düğün, açılış, sünnet düğünü ve kına organizasyonları, mezuniyet ve tüm özel kutlamalarda, profesyonel fotoğraf ve video çekimlerinden LCV hizmetine kadar tüm detaylar, Soleil ART Ajans tarafından titizlikle tasarlanıyor.

Unutulmaz günlerinizi kusursuz bir biçimde gerçekleştirmeniz için profesyonel bir ekip ruhu ile hizmet veren Soleil ART, Bursa başta olmak üzere tüm bölgede ve hatta yurt çapında iz bırakacak çalışmalara imza atıyor. Yepyeni teknolojiler kullanılarak ölümsüzleştirilen davet, organizasyon ve açılışlar, gerek havadan ve gerekse karadan yapılan çekimlerle muhteşem görüntülerle hafızalara kazınıyor. Uzman bir ekip tarafından hazırlanan planlama ve ekipman temini ile özel günlerinizde kötü sürprizlere yer bırakılmıyor.

Profesyonel kalitedeki video ve fotoğraf çekimleri sayesinde, yıllar boyunca o mutlu günün heyecanını ilk günkü canlılığı ile yaşayabileceğiniz görüntüler ortaya çıkarılıyor.

Unutulmaz Organizasyonlarda Soleil ART Farkı

Etkinlik ve kutlamaların yapılacağı mekanın seçimine karar verildikten sonra, sırada süslemelerin ve planlamanın nasıl yapılacağı ile ilgili detaylar yer alıyor. Balon süslemeleri, ortamın ambiansına uygun olacak şekilde renk ve modellerde tercih ediliyor. Masa süslemeleri, yürüyüş yolu ve sandalye süslemeleri de en son trendlerden ilham alınarak konsepte uygun biçimde tasarlanıyor. Soleil ART uzmanlığında hazırlanan süslemeler, davetlilerinize unutamayacakları bir görsel şölen keyfi sunuyor.

En özel ve en güzel günlerinizin mimarı Soleil ART, davetiye seçiminde de size hazırlık aşamasında hayatınızı kolaylaştıracak çözüm önerileri sunuyor. Farklı beğenilere ve farklı bütçelere uygun davetiye çalışmaları ile Soleil ART, özgün ve yaratıcı niteliklerle tasarlanmış davetiye arayışında olanların zevkine hitap eden tasarımlarla öne çıkıyor.

Soleil ART Cast Ajansı Organizasyonlarda da İş Başında

Davetlerinizde kusursuz bir karşılama için ihtiyaç duyacağınız hostes ve karşılama görevlisi teminini de profesyonel elemanları ile çözen Soleil ART, davetlilerinize konforlu ve ayrıcalıklı bir ağırlama hizmeti sunmanız için de benzersiz hizmetler sağlıyor. Davetlilerin kesin listesinin hazırlanmasında önemli bir aşama olan LCV hizmeti için de ayrıcalıklı hizmet kalitesi sunuyor. Davetlilerin etkinliğe katılıp katılmama durumu, oturma yerlerinin planlanması gibi birçok önemli detay, sizin adınıza Soleil ART tarafından çözüme ulaştırılıyor.

Unutulmaz bir davetin olmazsa olmaz detayı olan müzik seçimi, konsepte uygun olarak sizin ve Soleil ART ajansın ortak çalışması ile temin ediliyor. Canlı müzik, orkestra ve ses sistemleri, Soleil ART’ın profesyonel ve alanında uzman ekibi tarafından dikkat ve titizlikle seçiliyor.

Açılışlara Broşür, Davetiye ve İlan Desteği

Etkinliğiniz halka açık bir organizasyon olduğunda, daha fazla kitleye ulaşmak için broşürlere, billboard afişlerine ve el ilanlarına ihtiyacınız olacak… Soleil ART’ın yakın zamanda hizmete sunduğu profesyonel baskı makinesi sayesinde mükemmel renklerle tasarlanmış  üstün kalitede baskıya sahip broşür ve ilanlara, kolayca sahip olabilirsiniz. Tüm bu uygulamalar, grafik tasarım çalışması aşamasından başlayarak dağıtım safhasına kadar kusursuz bir hizmet kalitesiyle Soleil ART Ajans tarafından sunuluyor.

Organizasyonlarınızdan yıllar boyu hayranlıkla bahsedilmesini istiyorsanız, işinizi şansa bırakmayın! Soleil ART, davetlerin aranan planlayıcısı ve uygulayıcısı olarak her an yanınızda ve özveri ile iş başında!

Hemen şimdi siz de Soleil ART Ajans ile iletişime geçebilir, benzersiz fiyat tekliflerinden ve avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.Teklif Talep Formu