Profesyonel Prodüksiyon

Profesyonel Prodüksiyon

Markanızın, işletmenizin ya da kurumsal kimliğinizin öne çıkarılması için hazırlanan, senaryosu önceden belirlenmiş video kamera çekimleri ile hedef kitleniz arasındaki bilinirliğiniz maksimum düzeye ulaşıyor. Firma ya da markanızın ihtiyacı olan reklam filmi, klip ya da tanıtım filmi gibi ihtiyaçlarınızı Soleil ART’ın uzman ekibi ve profesyonel ekipmanları ile kolaylıkla temin edebilirsiniz. Dilerseniz oturduğunuz yerden bina ya da işletmenizin tamamını 360 derece sanal tur ile ziyaret edebilir ya da isterseniz havadan ve karadan yapılan profesyonel çekimler yardımıyla, klip tadında ve eğlenceli bir tanıtım filmine sahip olabilirsiniz. Soleil ART, farklı konseptler halinde sunduğu prodüksiyonları sayesinde, farkınızı açıkça ortaya koyabileceğiniz, kaliteli, bilgilendirici ve eğlenceli video filmler tasarlıyor.

Reklam ve Tanıtım Filmleri

Teknolojinin her gün hızlı bir biçimde değişmesiyle ortaya çıkan dijital ihtiyaçlar arasında en belirgin olanlarından biri de şüphesiz reklam filmlerinde oluşan yenilikler. Dijital dünya ve sanal ortamda varlığını sürdüren reklam filmleri, yeni nesil akıllı teknolojiler sayesinde takip edilemez bir hızla değişiyor. Bu değişime güncel olarak ayak uydurabilmek, ancak profesyonel bir anlayışa sahip uzman bir ekip tarafından mümkün olabiliyor. Tam da bu noktada Soleil ART, profesyonel anlamda “işin ehli” unvanını elinde tutmayı başarıyor. İster ürünlerinizi en doğru biçimde tüketiciye tanıtacak bir reklam filmi olsun ya da markanızı ve işletmenizi tüm yönleriyle halka sunacak bir tanıtım filmi; tüm bu detaylı çalışma gerektiren işlerde Soleil ART benzersiz çözümler üretmeyi başarıyor. Hedef kitleniz ya da ulaşmayı dilediğiniz potansiyel hedef kitlenize, en doğru mesajları doğru tasarlanmış reklam ve tanıtım filmleri sayesinde verebilirsiniz.

Ürün ve Katalog Çekimleri

Tekstil, gıda ya  da herhangi bir alanda üretmiş olduğunuz ürünleri, en canlı renk ve görsel kalitesi ile tüketiciye sunmak en az üretimin kalitesi kadar önem taşıyor. Son tüketicinin satın alma isteğini harekete geçiren ve alışverişe teşvik eden fotoğraflar, satış potansiyelinizi arttırmaya önemli ölçüde katkı sağlıyor. Kullanılan profesyonel fotoğraf çekme teknikleri, ürünün görsel detaylarını, kullanım avantajlarını ve özelliklerini ön plana çıkarmada fark yaratıyor. Soleil ART, ajans yolculuğuna başladığı 2016 yılından itibaren ağırlıklı olarak ürün fotoğrafları çekerek uzmanlık alanları arasında ürün fotoğrafçılığını ilk sıraya çoktan yerleştirmişti. Medya ve dijital mecralarda kullanılmak üzere çekilen ürün fotoğraflarının yanı sıra ihtiyacınıza göre basılı ya da dijital katalog çekimleri de tercih edebilirsiniz.

Save the Date Çekimleri

Düğün tarihi belli olduktan sonra, çiftlerin bu çok özel tarihi duyurmak için tercih ettikleri yepyeni yöntemin adı “Save the Date”. Kendi seçeceğiniz ya da fotoğrafçınızın sizin için seçeceği mekanda, bazen belirli bir senaryoya bağlı kalınarak bazen de doğaçlama olarak çekilen, size özel fotoğraflarla hazırlanıyor. Konsepte uygun olarak hazırlanmış aksesuarlar, hikayesi olan görsellerle bir araya getirilerek, eğlenceli ve şık bir ön davetiye hazırlamış oluyorsunuz. Profesyonel prodüksiyon gerektiren Save the Date çekimleri için, Soleil ART’ın uzmanlık ve tecrübelerinden Türkiye’nin dört bir yanından talepte bulunarak yararlanabilirsiniz. Havadan ve karadan yapılan çekimlerle, unutulmaz düğün tarihinizi hafızalara şık bir biçimde kazıyabilirsiniz.

Düğün Klibi Çekimleri

O büyük gün geldi çattı! Gelin ve damadın düğün hazırlıkları aşamasından başlayarak tüm mutlu anlarınızı kayıt altına almak bu uzun hayat yolculuğunda kaçınılmaz bir istek ortaya koyuyor. Kötü sürprizlere yer olmaması için, bu konuda deneyimi ve tecrübesini açıkça ortaya koymuş profesyonel fotoğrafçı ve ajansları tercih etmek büyük fayda sağlıyor. Soleil ART, profesyonel anlamda bu güne kadar ortaya çıkardığı kusursuz ve kaliteli çekimleri ile bu özel gününüzde de size konforlu bir hizmet sunuyor. Soleil Art tarafından gerçekleştirilen düğün klibi çekimlerinde, havadan ve karadan yapılan çekimlerle, her anınızı muhteşem görselliklere dönüştürerek ölümsüzleştiren profesyonel teknikler kullanılıyor.

 Teklif Talep Formu