Hakkımızda

2016 yılının Mart ayında Bursa’da ilk olarak sadece bir fotoğraf stüdyosu olarak kurulan ve önceleri yalnızca ürün çekimleri yapan Soleil ART, Zafer GÜDER ve Zehra GÜDER tarafından profesyonel bir anlayış ve amatör bir ruhla gerçekleştirilmiş bir projedir. Bursa’ya yepyeni bir soluk kazandıran ajans, 2017 yılında yepyeni bir misyon üstlenerek cast ajansı departmanını da bünyesine dahil etmiştir. Yalnızca Bursa ve çevresinde değil, tüm yurt çapında ajans faaliyetlerini başarıyla sürdüren Soleil ART, son dönemlerde yurt dışı bağlantılı model ve manken ihtiyaçlarına da profesyonel bir anlayışla cevap vermektedir.

Hikayemiz

Almanya doğumlu Zafer Güder, çocukluğundan itibaren fotoğraf ve fotoğrafçılıkla yakından ilgiliydi. Kendi çektiği fotoğraflarıyla katıldığı karma sergilerin birinde, Zehra Güder ile tanışarak kısa zaman içerisinde evlendiler. Zehra Güder, öğretmenlik mesleğinin yanı sıra hobi amaçlı olarak sürdürdüğü fotoğrafçılığı, bugün Soleil ART bünyesinde de profesyonel anlamda devam ettiriyor.

Marka Logomuz

Soleil ART markası, adını Zafer ve Zehra Güder çiftinin kızları Güneş’ten almaktadır. Patentli bir marka olan Soleil ART’ın logosundaki güneş sembolü, aynı zamanda fotoğrafçılığın olmazsa olmazı “ışık” detayına işaret ediyor.

Cast Ajansımız

Yerli ve yabancı manken kataloğunda firmalara geniş bir seçki sunan Soleil ART, ürün tanıtımları, reklam ve dizi filmler, TV programları ve kliplere manken / model/ oyuncu temin edebilecek geniş bir kapasiteye sahiptir. Defileler ve tanınmış birçok markanın sezon kataloglarına model ve manken temini sağlayan Soleil ART ajans, bu alanda kalıcı bir kariyer yapmak isteyen kişileri destekleyen profesyonel bir anlayışa sahiptir. Aktif model ve manken kadrosunu güncel tutan ajansın cast kataloğuna düzenli olarak her yaştan model, manken ve oyuncu adayı başvurusu alınmaktadır. Profesyonel model ve mankenlerin yanı sıra kariyerine yeni başlamış adaylar için tüm eğitimler de Soleil ART Academy ve profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Halen yerli ve yabancı olmak üzere 13 profesyonel kadın ve erkek manken, ajans portföyünde bulunmaktadır.

Etkinliklerimiz

2018 yılında Bursa Anatolium AVM’de düzenlenen Wedding Week kapsamında gerçekleşen evlilik festivalinde, tamamen ajansın kendi profesyonel manken kadrosu ve koreografisi ile yer alan Soleil ART, festivalin en canlı ve en görkemli etkinliğine ev sahipliği yapmıştır. Bu şahane performans, Soleil ART Youtube kanalında tam versiyonu ile izlenebilir. Soleil ART tarafından havadan, karadan ve denizden gerçekleştirilen profesyonel çekimler sayesinde, unutulmaz anlarınızı video ve fotoğraf olarak ölümsüzleştirebilirsiniz. Soleil ART, geniş ve uzman kadrosu sayesinde, insansız hava araçları, son teknoloji fotoğraf ve video teknikleri kullanarak yıllarca güncelliğini korumayı başaran dijital ve basılı belgeler elde etmenizi sağlıyor. Klip çekimlerinizde de başarılı bir performansa sahip Soleil ART markasını güvenle tercih edebilirsiniz. Son teknoloji ürünlerinden biri olan Canon 4000X Pro baskı malzemeleri ile 7/24 baskı hizmeti veren Soleil ART, 100 yıl solmama garantisi ile gerçekleştirdiği baskıları ile kusursuz bir hizmet sunuyor. Bayram tatilleri dahil her gün hizmet alabileceğiniz Soleil ART baskı departmanı, biometrik fotoğraflar da dahil olmak üzere, mimar ve mühendislerin projelerinden, bayrak baskısına varan geniş bir yelpazede ürün baskısı gerçekleştiriyor.

Uzman Kadromuz

Kına gecesi ve doğum günleri gibi tüm özel kutlamalarınız için, tercihinize göre erkek ya da kadın fotoğrafçı veya kameraman isteğinizi belirtebilirsiniz. Düğün, nişan, parti, tanıtım ve tüm etkinliklerinizde hizmet vermek üzere, ajansın profesyonel kadrosunda hal-i hazırda 30 adet host ve hostes, 1 görüntü yönetmeni, 2 adet erkek kameraman, 2 adet kadın kameraman, 2 kadın fotoğrafçı, 3 erkek fotoğrafçı ve 2 adet uzman grafiker yer alıyor.

Vizyonumuz

En kaliteli hizmetleri en ulaşılabilir ve makul ücretlerle sağlamayı başaran marka, Bursa’yı diğer illerin gölgesinden kurtarmayı hedefleyen uluslararası projeleri ile büyüyor. Ekonominin global gidişatından bağımsız olarak her geçen gün yepyeni projeler tasarlayan Soleil ART ajans, iş ve istihdam yaratma konusunda da sorumluluk bilinci taşıyan, güvenilir bir marka olarak yükselişini sürdürüyor.

Misyonumuz

Profesyonel, kaliteli ve çok yönlü hizmet anlayışı ile kurulan marka, iş prensiplerini sosyal sorumluluk projelerine de yansıtıyor. Marka, kalite değerini sosyal sorumluluk projelerinde de yer alarak arttırmayı başarıyor. Genç, yaşlı ve çocuk; her yaş grubundan bireyin, hayallerine güvenli bir kapıdan geçerek adım atması için maksimum hassasiyeti gösteren Soleil ART, farklı alanlarda vermiş olduğu eğitimlerle, gençlere yepyeni meslek ve iş kapılarını da ardına kadar açıyor. Geleceğin meslekleri arasında adı geçen profesyonel Drone pilotluğu eğitimleri, kameramanlık kursu ve mankenlik kursu workshop çalışmaları, uzman eğitimci kadrosu ve Soleil ART güvencesiyle gerçekleştiriliyor.